Solarek

Usługi Geodezyjne

wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, urzędów, firm, instytucji

Lech Solarek
uzyskał dyplom magistra inżyniera kończąc Wydział Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej w 1966 roku. Przez wiele lat pracował jako Biegły Sądowy oraz Inspektor kontroli geodezyjnej. W latach osiemdziesiątych związany z zakładem budowy sieci enegretycznych „ELBUD” w Warszawie jako geodeta w pracowni projektowej. Od 1982 do 2012 roku własna działalność gospodarcza. Posiada uprawnienia geodezyjne numer 469. Wdowiec, na emeryturze.
Tomasz Solarek
uzyskał dyplom magistra inżyniera kończąc Wydział Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej w 1998 roku. Następnie studia podyplomowe związane z rzeczoznawstwem majątkowym i wyceną nieruchomości ukończone w 2002 roku również na Politechnice Warszawskiej. Od stycznia 2003 roku prowadzi własną działalność gospodarczą związaną z geodezją. Żonaty, dwoje dzieci.

Ponadto dysponujemy sprawnym i sprawdzonym terenowym zespołem pomiarowym (inżynierowie, technicy), dokładnymi kreślarkami oraz kameralistkami, którym możemy zaufać. W teren do Klientów jeździmy osobiście.

© SOLAREK - USŁUGI GEODEZYJNE 2021Projekt i wykonanie Krzysztof Gilski